wzbogać swoją ofertę o szkła z nadrukiem cyfrowym

Producencie szkła architektonicznego:

wzbogać swoją ofertę o szkła z nadrukiem cyfrowym

Technologia cyfrowego druku ceramicznego
stosowana przez Dip-Tech otworzy nowe
możliwości przed Twoją firmą

Odkryj nasze rozwiązania dla druku

arch interior

Architekcie i projektancie wnętrz:

Odkryj nowe możliwości, jakie daje kreatywny i funkcjonalny design

Drukowanie cyfrowe Dip-tech na szkle zapewnia maksymalną swobodę podczas projektowania powierzchni oraz zrównoważony rozwój

Zobacz, w jaki sposób druki/wydruki Dip-Tech mogą odmienić Twoje projekty

Przyciągnij nowych klientów dzięki technologii cyfrowego druku ceramicznego Dip-Tech

Producencie szkła automotive:

Przyciągnij nowych klientów dzięki technologii cyfrowego druku ceramicznego Dip-Tech

Duża prędkość oraz wysoka rozdzielczość z ROI na partiach sięgającym 400

Poznaj nasze rozwiązania w przemyśle motoryzacyjnym

Nasze produkty

Technologia szkła Dip-Tech to kompletne rozwiązanie, na które składają się precyzyjne cyfrowe drukarki do szkła, trwałe i wyraziste atramenty ceramiczne oraz łatwe w użyciu oprogramowanie do przetwarzania obrazu. Opracowana w jednym miejscu, we współpracy z wiodącymi na świecie instytutami badawczymi, kompleksowa linia produktów Dip-Tech zapewnia długotrwałą wytrzymałość szkła, zaawansowaną funkcjonalność wykorzystywanego atramentu i dodatkowe możliwości projektowania.

Cyfrowe drukarki do druku atramentami ceramicznymi na szkle

Cyfrowe drukarki do druku atramentami ceramicznymi na szkle

Cyfrowe drukarki do druku atramentami ceramicznymi na szkle

Drukarki do cyfrowego druku ceramicznego firmy Dip-Tech to najbardziej zaawansowane i wszechstronne maszyny do drukowania na szkle; idealnie sprawdzają się podczas projektowania wnętrz, w przemyśle samochodowym czy stoczniowym, w sztuce, jak również podczas produkcji szkła architektonicznego. Te nowoczesne drukarki są pełni kompatybilne z cyfrowymi atramentami ceramicznymi Dip-Tech i unikalnym oprogramowaniem do przetwarzania obrazu; są tańsze i nie podlegają ograniczeniom wynikającym z zastosowania sitodruku czy druku na szkle atramentem utwardzalnym poprzez UV. Drukarki te otwierają nowe możliwości biznesowe, zapewniając przy tym zwiększoną szybkość, elastyczność i lepszą jakość.

Dowiedz się więcej

Cyfrowe atramenty ceramiczne

Cyfrowe atramenty ceramiczne

Cyfrowe atramenty ceramiczne

Cyfrowe atramenty ceramiczne Dip-Tech są opracowywane przez ekspertów Dip-Tech w dziedzinie chemii we współpracy ze światowymi instytucjami akademickimi. Atrament ulega zatopieniu w szkle podczas procesu hartowania lub wyżarzania, tworząc żywe wzory. Dzięki temu otrzymane szkło może być laminowane, gięte i podwójnie oszklone. Cyfrowe atramenty ceramiczne Dip-Tech, od 10 lat z powodzeniem wykorzystywane w warunkach zewnętrznych w tysiącach projektów na całym świecie i na milionach sztuk szkła samochodowego, pozwalają dodatkowo na zastosowanie kontroli nasłonecznienia, rozpraszania światła i transmisji na szkło.

Dowiedz się więcej

Oprogramowanie do przetwarzania obrazu

Oprogramowanie do przetwarzania obrazu

Oprogramowanie do przetwarzania obrazu

Platforma do projektowania na szkle Dip-Tech DXP 3 umożliwia zaawansowane przetwarzanie obrazu w celu zastosowania podczas cyfrowego druku ceramicznego na szkle. Automatycznie przekształcaj standardowe pliki graficzne w gotowe do druku obrazy dostosowywane w celu osiągnięcia optymalnego wyniku podczas drukowania na szkle. Bogate w funkcje oprogramowanie DXP 3 stanowi integralną część technologii nadruku na szkle Dip-Tech.

Dowiedz się więcej
Skontaktuj się z nami
Wybrane projekty

Rozjaśnianie

Pokrycie ścian

Projekty renowacji

Drzwi i okna

Drzwi kabiny prysznicowej

Ścianki działowe

Sztuka i oznakowanie

Ściana nad blatem kuchennym

Ściana działowa

Nadruk na szkle fasadowym

Balustrady i balkony

Witraże

Szkło dekoracyjne do blatów

Kontrola nasłonecznienia

Projekty komercyjne

Rozjaśnianie

Szkło dekoracyjne to, wraz ze światłem naturalnym i sztucznym, kluczowe elementy jakie należy wziąć pod uwagę podczas projektowania oświetlenia architektonicznego.

Odkryj nowe wymiary oświetlenia architektonicznego wykorzystujące elementy odbicia, światła i wzornictwa podczas drukowania na szkle. Oświetlenie jest kluczowe podczas projektowania oświetlenia, ale nie musisz trzymać się tradycyjnych rozwiązań. Zamiast tego możesz uwzględnić całe spektrum kolorów, jakie oferuje oświetlenie LED i wykorzystać światło naturalne jako integralną część projektu oświetlenia architektonicznego, wykorzystując możliwości jakie oferuje technologia cyfrowego druku na szkle.

Druk cyfrowy na szkle zapewnia pełną swobodę projektowania, bez ograniczeń co do wyboru koloru, wzoru, grafiki czy rozmiaru – projektujący może skorzystać z wyjątkowo szerokiej palety opcji oświetlenia architektonicznego. To wszystko sprawia, że druk cyfrowy idealnie sprawdza się podczas tworzenia dekoracyjnych elementów szklanych, które oprócz wartości wizualnej, kontrolują natężenie światła i odblasku oraz przyczyniają się do zwiększania wydajności energetycznej. Dzięki technologii cyfrowemu nadruku na szkle możesz tworzyć wyjątkowe szklane elementy dekoracyjne, które zmieniają się subtelnie w ciągu dnia, w zależności od światła padającego od wewnątrz i z zewnątrz.

Dzięki zastosowaniu technologii cyfrowego druku na szkle wykorzystasz światło i sprawisz, że środowisko zewnętrzne stanie się naturalną częścią projektu architektonicznego i planowania oświetlenia. Żywe kolory mogą lśnić niczym klejnoty, jeśli tylko będzie przez nie przebijać naturalne światło; latarnie uliczne mogą stać się elementem oświetleniowym, który rozświetla dekoracyjne konstrukcje szklane na fasadach budynków; podświetlenie tworzy miękką poświatę o półprzezroczystej barwie – taki efekt może zapewnić tylko cyfrowy wydruk na szkle. Zadrukowane szkło farbami ceramicznymi pozwala bawić się wzorami i cieniami, jednocześnie zapobiegając przedostawaniu się promieniowania UV.

Wykorzystaj możliwości, jakie daje wykorzystanie szkła dekoracyjnego jako tła lub głównej części projektu oświetlenia architektonicznego. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej na temat tego, jak wykorzystać dekoracyjne panele szklane o wysokiej wydajności w projekcie oświetlenia architektonicznego!

Rozjaśnianie

Pokrycie ścian

Wykorzystaj technologię cyfrowego druku na szkle do otrzymania wyjątkowych wzorów pokryć ściennych

Po co decydować się na zwykłe wykończenie ścian, gdy niemal każda ściana może być dziełem sztuki? Cyfrowy druk ceramiczny na szkle pozwala tworzyć niezwykłe szklane pokrycia ścienne do ozdabiania wszystkich pomieszczeń w domu, biurze lub w przestrzeni komercyjnej. Dzięki cyfrowej technologii druku na szkle Dip-Tech możesz zamówić wyjątkowe, dekoracyjne tapety, które łączą design z wysoką jakością obrazu i trwałością, sprawiając, że każda przestrzeń staje się wyjątkowym miejscem. Niech ściany staną się wyrazem Twojej kreatywności – dzięki technologii cyfrowego druku na szkle możliwości projektowania są nieograniczone. Stwórz nastrój w swoim salonie za pomocą oszałamiających niestandardowych dekoracyjnych szklanych pokryć ściennych; pokoloruj swoją kuchnię lub łazienkę dzięki zadrukowanym ścianom ze szkła – praktycznym, trwałym i bardzo łatwym w czyszczeniu. Użyj dowolnego obrazu lub wzoru, którymi chciałbyś ozdobić ściany swojego biura lub w pełni pokryć szklaną dekoracją. Wykorzystanie druku na szkle sprawia, że każda ściana wygląda doskonale.

Dzięki niestandardowej technologii cyfrowego druku na szkle możesz popuścić wodze fantazji podczas projektowania wnętrza i przekształcić każdą ścianę w element dekoracji pomieszczenia. Zrealizuj dowolną koncepcję, wykorzystując bogatą paletę dostępnych barw i wybrane przez Ciebie grafiki.

Aby stworzyć niestandardowe pokrycie ścienne dla domu, biura lub powierzchni komercyjnej z ceramicznym cyfrowym drukiem Dip-Tech lub zainspirować się innymi pomysłami na szklane pokrycia ścienne, skontaktuj się z nami jeszcze dziś.

Pokrycie ścian

Projekty renowacji

Odśwież swoją przestrzeń korzystając z możliwości, jakie oferuje technologia cyfrowego druku na szkle

Jeśli szukasz pomysłu na renowację przestrzeni, szkło dekoracyjne jest zawsze dobrym rozwiązaniem. A najlepszym sposobem na wykonanie pięknego, funkcjonalnego szkła jest wykorzystanie technologii cyfrowego druku ceramicznego Dip-tech na szkle.

Technologia cyfrowego druku ceramicznego Dip-tech na szkle doskonale nadaje się do stworzenia od zera każdej przestrzeni, czy to na zewnątrz, czy w środku lub też utrzymania jej pierwotnego charakteru.

Niezależnie od tego, czy chodzi o remont domu, np. wymianę ściany nad blatem kuchennym lub drzwi prysznicowych, czy też publiczny projekt konserwatorski, np. odnowienie historycznego budynku, czy może reorganizację powierzchni biurowej, cyfrowy wydruk na szkle stanowi uniwersalne rozwiązanie.

Dzięki technologii cyfrowego druku na szkle można odnowić elementy wnętrza według każdego projektu, wzoru, obrazu lub materiału (np. marmuru lub drewna) naniesionego bezpośrednio na szkło w celu uzyskania wyjątkowego, atrakcyjnego i trwałego efektu.

Technologia druku ceramicznego na szkle , dzięki możliwości zastosowania szerokiej gamy efektów estetycznych, pozwala na odnowienie i nadanie nowoczesnego sznytu zewnętrznym fasadom starych budynków. Drukowane szkło jest również energooszczędne i w pełni odpowiada współczesnym trendom ekologicznym – oferujemy rozwiązania pozwalające na zmniejszenie uzysku ciepła i/lub zapobiegające kolizjom ptaków. Projekt renowacji może zostać zrealizowany przy minimalnych niedogodnościach dla mieszkańców budynku i przy jednoczesnym zachowaniu jego oryginalnej estetyki i widoczności.

Aby dowiedzieć się więcej na temat tego, jak sprawić, żeby budynek wyremontowany z użyciem drukowanego szkła Dip-Tech zachwycał swoim wyglądem, skontaktuj się z nami już dziś!

Projekty renowacji

Drzwi i okna

Niesamowite szkło dekoracyjne z ceramicznym nadrukiem do okien i drzwi

Drzwi mogą stać się czymś więcej niż tylko wejściem, a okno więcej niż tylko panelem wpuszczającym do środka światło i powietrze, jeśli tylko zdecydujesz się na wykorzystanie możliwości, jakie daje cyfrowy druk na szkle Dip-Tech.

Cyfrowo zadrukowane szklane drzwi i okna łączą w sobie najlepsze wzornictwo z najlepszym wykończeniem powierzchni, pozwalając na uzyskanie jedynego w swoim rodzaju efektu optymalizującego każdą przestrzeń. Drukowanie na szkle pozwala na tworzenie bezpiecznych, trwałych i niewiarygodnie stylowych witryn sklepowych, okien w domu lub drzwi do dowolnego budynku lub pomieszczenia o przeznaczeniu mieszkalnym lub komercyjnym.

Cyfrowy druk na szkle pozwoli Ci na stworzenie wyjątkowego wejścia do swojego mieszkania lub niezwykłej bramy do spiżarni. Korzystając z technologii cyfrowego druku na szkle stworzysz pełnowymiarowe drzwi do sal konferencyjnych. Będziesz mieć również możliwość dodania szklanej ramki, co nada Twojej wizji osobistego sznytu. Dzięki drukarce szklanej Dip-Tech masz pełną swobodę wyboru koloru, wzoru, czcionki, fotorealistycznego obrazu lub wzoru. Możesz wybrać przezroczystość, wytrawienie lub dowolny stopień krycia, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom w kwestii prywatności i oświetlenia. W przypadku drzwi zewnętrznych i okien, atramenty Dip-Tech Extra Durable S1 zapewniają trwałość, nie ograniczając przy tym przepuszczalności naturalnego światła.

Stwórz własny projekt lub wybierz z obszernej biblioteki istniejących projektów Dip-Tech. Bez względu na to, co wybierzesz, technologia cyfrowego druku na szkle ceramicznym z pewnością odmieni Twoją przestrzeń.

Aby stworzyć okna lub szklane drzwi w pełni odpowiadające Twoim potrzebom, skontaktuj się z Dip-Tech jeszcze dziś.

Drzwi i okna

Drzwi kabiny prysznicowej

Szyby prysznicowe z nadrukami i obrazy na ścianach w łazience

Łazienka jest centralnym elementem każdej przestrzeni mieszkaniowej – bez względu na to, czy chodzi o własne gniazdko, czy pokój w hotelu.

I chociaż prawdą jest, że łazienka jest funkcjonalna z natury, to dzięki odpowiedniemu projektowi może stać się czymś znacznie więcej! Wykorzystanie szkła dekoracyjnego na toaletkach w łazience, szafkach łazienkowych, a także kabinach lub ekranach prysznicowych sprawi, że każda łazienka stanie się wyciszającym lub magicznym miejscem.

Możesz użyć ceramicznego cyfrowego druku na szkle, aby zwiększyć prywatność podczas korzystania z kabiny prysznicowej (w tym także na bezramowych drzwiach prysznicowych), wizualnie wyodrębnić fragmenty łazienki wybierając odpowiednie panele prysznicowe lub po prostu udekorować ściany łazienki, kabinę prysznicową, sufit lub okna.

Projekty z nadrukiem na szkle mogą być idealnie dopasowane do istniejących lub dopiero planowanych projektów łazienkowych; mogą symulować dowolny materiał, w tym drewno, metal, ceramikę lub kafelki w celu uzyskania pożądanego efektu. Dzięki technologii cyfrowego druku ceramicznego na szkle możesz tworzyć stworzyć łazienkę na lata, wykorzystując w tym celu wytrzymałe szkło, kolorowe szkło, odporne na zadrapania, wysoką temperaturę i wilgoć.

Chcesz stworzyć jedyną w swoim rodzaju łazienkę, która jest piękna i funkcjonalna, a także łatwa do czyszczenia? Technologia cyfrowego druku na szkle wykorzystywana w produkcji szklanych ścian prysznicowych i drzwi oraz ścian łazienki to nasza specjalność. Już dziś skonsultuj się z Dip-Tech, a pomożemy Ci stworzyć łazienkę Twoich marzeń!

Drzwi kabiny prysznicowej

Ścianki działowe

Cyfrowy druk ceramiczny na szkle daje oszałamiające efekty podczas projektowania ścianek działowych i przegród biurowych

Ściany są podstawową częścią każdego budynku, co jednak nie znaczy, że muszą być nudne. Niezależnie od tego, czy chodzi o wewnętrzną ścianę działową w pokoju, ścianę działową w sypialni, wewnętrzną ścianę działową lub wewnętrzne okno działowe, technologia cyfrowego druku ceramicznego na szkle Dip-Tech jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.
 
Dzięki technologii cyfrowego drukowania atramentem ceramicznym na szkle możesz wydrukować dowolny design na dowolnej ścianie działowej. Zastosuj wzorzyste szkło na ścianach działowych lub ozdób wewnętrzne ścianki działowe wyjątkową grafiką – będziesz pod wrażeniem rezultatu. Dzięki nadrukowi na szkle możesz wzbogacić każde wnętrze o nieoczekiwany i przyciągający wzrok element. Możesz nawet zastąpić wewnętrzne ściany działowe zadrukowaną szklaną ścianką działową, zachowując przestronny charakter poszczególnych pomieszczeń, a jednocześnie zapewniając pomieszczeniu dodatkowe źródło światła.

Druk na szklanej ścianie działowej znajduje idealne zastosowanie w budynkach komercyjnych, biurowych, na kampusach uniwersyteckich, lotniskach, w szpitalach, pokojach hotelowych. i wielu innych miejscach. To świetny sposób na zagospodarowanie przestrzeni w sposób zapewniający efektywność i zapadający w pamięć

Aby dowiedzieć się o innych potencjalnych zastosowaniach ścianek działowych wyprodukowanych za pomocą drukarki do szkła Dip-Tech lub uzyskać pomoc w tworzeniu wymarzonej szklanej ściany działowej, skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

Ścianki działowe Printed on decorative glass wall covers, windows and doors at The Ashland Residential Tower in New York, by GGI, United States

Sztuka i oznakowanie

Znakomite efekty cyfrowej technologii druku na szkle w sztuce i w oznakowaniu

Gdy celem jest osiągnięcie wyjątkowego efektu wizualnego, szkło okazuje się być płótnem współczesnych artystów! Przekonaj się, jakie możliwości daje druku cyfrowy na szkle i wykorzystaj je podczas projektowania przyciągających wzrok dzieł sztuki miejskiej i sztuki publicznej.

Dzięki cyfrowemu drukowi na szkle ceramicznym możesz tworzyć innowacyjne i wyraziste wewnętrzne i zewnętrzne realizacje artystyczne wewnętrzne i zewnętrzne przy wykorzystaniu elementów ze szła z drukiem o wysokiej rozdzielczości.

Łącz sztukę z funkcjonalnością; twórz żywe, nowe formy wypowiedzi artystycznej wykorzystując szklane szyldy i loga wyprodukowane za pomocą technologii cyfrowego druku na szkle ceramicznym. Zaprojektuj oryginalne szklane logotypy z wykorzystaniem elementów graficznych i typograficznych marki. Twórz eleganckie szyldy szklane łączące tekst i fotorealistyczne obrazy, wzory oraz inne elementy graficzne. Dzieła sztuki wykonane przy użyciu technologii cyfrowego druku na szkle charakteryzują się trwałością i odpornością na warunki atmosferyczne.

Zaprezentuj przed światem odważne i piękne miejskie lub publiczne projekty artystyczne wykorzystując w tym celu dekoracyjne szkło w dowolnym kolorze pod słońcem i znajdź własny język wizualnej ekspresji. Oświetl każdą przestrzeń wewnętrzną i zewnętrzną dzięki oszałamiającym, imponującym dziełom sztuki ze szkła wykorzystującym technologię cyfrowego druku na szkle. Ostre, bogate kolory, wysoka jakość i szczegółowość obrazów sprawia, że każde takie dzieło jest jedyne w swoim rodzaju.

Aby uzyskać więcej informacji na temat możliwości produkcji szklanych logotypów lub szklanych szyldów za pomocą drukarki do szkła Dip-Tech lub zapoznać się z kolejnymi pomysłami na wykorzystanie szkła dekoracyjnego w projektach artystycznych wystawianych na zewnątrz lub w środku, skontaktuj się z nami już dziś.

Sztuka i oznakowanie

Ściana nad blatem kuchennym

Oszałamiające ściany kuchni dzięki wykorzystaniu cyfrowego druku na szkle ceramicznym

 

Jeśli pragniesz nadać osobisty sznyt swojej kuchni, masz teraz do dyspozycji więcej opcji niż kiedykolwiek dzięki możliwości zastosowania szkła dekoracyjnego z nadrukiem cyfrowym. Dzięki wykorzystaniu technologii ceramicznego druku cyfrowego na szkle opracowanej przez firmę Dip-Tech, ściana nad Twoim blatem kuchennym może w doskonały sposób łączyć w sobie olśniewający design, łatwość czyszczenia i trwałość.

To niesamowite, jak bardzo takie szkło może odmienić kuchnię! Szkło z nadrukiem nie tylko tworzy odpowiedni nastrój w tej najczęściej używanej przestrzeni domowej, ale jest też bardzo praktyczne. Uzyskaj łatwy do utrzymania wygląd drewna lub kafelek bez szczelin i zagłębień, które tak trudno utrzymać w czystości. Jeśli interesuje Cię coś naprawdę wyjątkowego, możesz również stworzyć oszałamiającą fotorealistyczną instalację artystyczną lub dobrać taką grafikę, która stworzy w Twojej kuchni wyjątkowy nastrój. Wszystko to jest możliwe dzięki cyfrowemu drukowi na szkle ceramicznym.

Technologia cyfrowego druku na szkle Dip-Tech pozwala uzyskać pożądany efekt, w tym dowolny obraz, teksturę, kolor lub wzór. Jest ona opłacalna, a końcowy efekt na pewno Cię zadowoli. Możesz skorzystać z już istniejących wzorów szklanych ścian nad blatem kuchennym Dip-Tech lub stworzyć jedyny w swoim rodzaju projekt ściany kuchennej od podstaw. Możesz stworzyć, co tylko zechcesz! To bardzo proste!

Aby stworzyć wymarzoną kuchnię ze szklaną ścianą nad blatem roboczym wykonaną w technologii druku cyfrowego Dip-Tech lub zapoznać się z innymi pomysłami na dekorację domu, skontaktuj się z nami jeszcze dziś.

Ściana nad blatem kuchennym

Ściana działowa

Cyfrowa technologia druku na szkle pozwala na wykonanie wyjątkowych ścian kurtynowych i dekoracji na dużych ścianach

Dzięki szklanym ścianom kurtynowym szkło, design i druk cyfrowy łączą się, zamieniając budynki w dzieła sztuki.

Poznaj ekscytujące możliwości, jakie oferuje technologia cyfrowego drukowania na szkle ceramicznym i twórz spektakularne ściany wewnętrzne i zewnętrzne, nadając pomieszczeniom i budynkom designerskiego, nowoczesnego charakteru. Technologia druku cyfrowego na szkle pozwala tworzyć unikalne dekoracyjne panele szklane, które można dopasować rozmiarem do fasady całego budynku! Druk cyfrowy na szkle ceramicznym oferuje innowacyjne rozwiązania dla wielofunkcyjnych szklanych ścian kurtynowych z użyciem szkła dekoracyjnego o wysokiej rozdzielczości i przejrzystości. Szklane panele ścienne z wydrukowanymi wzorami mogą tworzyć przyciągające wzrok, funkcjonalne efekty o różnym stopniu przezierności.

Szklane ściany kurtynowe są przyjazne dla środowiska i energooszczędne, robiąc przy tym niezwykłe wrażenie. Szkło z nadrukiem pozwala na uzyskanie unikalnych efektów wewnątrz i na zewnątrz, jednocześnie wpuszczając do środka światło i zatrzymując większość szkodliwego promieniowania UV. Jasne i żywe kolory na podwójnych szklanych fasadach przepuszczają naturalne światło, zaś podświetlane szklane panele to doskonały sposób na podkreślenie detali ścian kurtynowych w nocy lub w ciemnych miejscach. Twórz własne grafiki, obrazy na szkle, szklane freski lub tematyczne wydruki na ścianach zewnętrznych charakteryzujące się trwałością i odpornością na warunki atmosferyczne.

Zrób wrażenie na innych. Zainspiruj się i zaprezentuj swoją wizję za pomocą szkła dekoracyjnego na budynkach komercyjnych, publicznych i mieszkalnych. Dzięki elastyczności oferowanej przez technologię cyfrowego druku na szkle Twoje projekty mogą być jednocześnie oryginalne, wszechstronne i estetyczne!

Skontaktuj się z nami dzisiaj, aby stworzyć wyjątkowe szklane ściany kurtynowe lub uzyskać więcej informacji na temat nieograniczonych możliwości, jakie daje zastosowanie dekoracji ściennych na dużą skalę.

Ściana działowa

Nadruk na szkle fasadowym

Przekształć fasadę budynku w coś wyjątkowego dzięki cyfrowemu drukowi na szkle

Jeśli chcesz stworzyć fasadę, która będzie jednocześnie przyciągać wzrok i spełniać wymagania funkcjonalne, to najwyższy czas, abyś przyjrzał się możliwościom, jakie daje cyfrowy druk na szkle atramentem ceramicznym.

Dzięki współpracy producentów szkła z osobami wykonującymi nadruki na szkle w technologii Dip-Tech Twój projekt może stać się rzeczywistością. W pełni spersonalizowana, przyciągająca wzrok grafika na szkle dekoracyjnym oraz imponujące fotorealistyczne motywy sprawiają, że ściana kurtynowa lub projekt fasady budynku może zostać wydrukowany na szkle z niezwykłą dokładnością i przy wykorzystaniu niezwykle szerokiej palety kolorów.

Nasza technologia cyfrowego druku na szkle daje większe możliwości niż sitodruk, a dzięki wyjątkowej trwałości atramentów ceramicznych, idealnie nadaje się dla zewnętrznych powłokach fasad budynków w nawet najbardziej niesprzyjającym klimacie.

Twórz elewacje budynków ze szkła wielkoformatowego lub mniejszych tafli szkła ułożonych obok siebie. Niezależnie od tego, co wybierzesz, szkło z nadrukiem ceramicznym doda Twoim pomieszczeniom prywatności i ochroni przez słońcem.

Jesteś zainteresowany wykorzystaniem technologii cyfrowego druku na szkle w swoim projekcie lub szukasz unikalnych pomysłów na fasady budynków? Skontaktuj się z nami, a nasi architekci pomogą Ci w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. /p>

Nadruk na szkle fasadowym

Balustrady i balkony

Cyfrowa technologia druku na szkle do zastosowań na balkonach i balustradach schodów

Wykorzystanie szkła w projektowaniu budynków otwiera zupełnie nowe możliwości i perspektywy. Balustrady schodowe i balkony z nadrukowanym szkłem zapewniają otwarty widok na zewnątrz i zwiększają wrażenie przestrzeni wewnątrz pomieszczeń, bez uszczerbku dla bezpieczeństwa znajdujących się tam osób. Druk cyfrowy na szkle otwiera nowe możliwości podczas projektowania wewnętrznych i zewnętrznych balustrad

Po co blokować widok, skoro można cieszyć wzrok niczym nieograniczoną perspektywą? Popuść wodze fantazji i wykorzystaj możliwości, jakie daje cyfrowy druk na szkle podczas projektowania wewnętrznych i zewnętrznych balustrad. Możliwości, jak i widoki, są nieograniczone. Wykorzystaj kolor, aby zapewnić sobie prywatność, nie blokując przy tym naturalnego światła ani widoku na balkony na zewnątrz. Wzbogać swój projekt o coś niepowtarzalnego. Wybierz szkło z elementami i balustrady z szkła dekoracyjnego. Niech Twoja przestrzeń nabierze rozmachu za sprawą za pomocą balustrad schodowych ze szkła, które na zawsze odmienią klimat panujący w Twoim domu lub biurze. Drukowanie na szkle otwiera nowe możliwości podczas opracowywania projektów balustrad. Wybierając spośród szerokiej gamy kolorów i wzorów tworzy się wrażenie otwartej przestrzeni, jednocześnie nadając całości osobisty charakter.

Możesz sprawić, że Twoja przestrzeń stanie się schludna i przestronna. Dodatkowo, opisywane rozwiązanie jest praktyczne, łatwe do czyszczenia i bezpieczne. Wewnętrzne i zewnętrzne balustrady i balkony wykonane techniką cyfrowego druku na szkle atramentem ceramicznym są trwałe, odporne na warunki atmosferyczne i charakteryzują się niskimi kosztami utrzymania.

Aby zapoznać się z innymi pomysłami na zastosowanie dekoracyjnego szkła balustrad wyprodukowanego przy wykorzystaniu drukarki do szkła Dip-Tech, skontaktuj się z nami jeszcze dziś.

Balustrady i balkony

Witraże

Nowe spojrzenie na sztukę tworzenia witraży dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii cyfrowego druku atramentem ceramicznym na szkle

Sztuka tworzenia kolorowych szkieł uprawiana jest przez człowieka już od tysięcy lat. Podobnie długą historię mają same witraże.

W przeszłości kolorowe ozdobne szkło było domeną kościołów i innych świątyń. Witraże i barwione szkło jest również obecne, choć nie w tak dużym natężeniu, w muzeach i inne budynkach użyteczności publiczne. Jednak, dzięki technologii cyfrowego druku na szkle, kolorowe wzory witrażowe mogą znaleźć zastosowanie w każdym rodzaju budynku.

To, co kiedyś było żmudnym procesem, dzisiaj stanowi rozwiązanie, które z powodzeniem może być wykorzystane w niezliczonej liczbie projektów architektonicznych. Nowoczesne konstrukcje, począwszy od biurowców i restauracji, po prywatne domy, korzystają obecnie z technologii cyfrowego druku atramentem ceramicznym na szkle w celu stworzenia oszałamiających i oryginalnych okien witrażowych o dowolnej wielkości i za rozsądną cenę.

Niezależnie od tego, czy myślisz o wzorze szczegółowym, geometrycznym, czy też fotorealistycznego obrazu, druk na szkle pozwoli Ci na osiągnięcie pożądanych rezultatów. Dip-Tech, technologia cyfrowego druku na szkle, pozwala tworzyć elementy okienne i witraże we wszystkich rozmiarach, zarówno w stylu współczesnym, jak i tradycyjnym czy abstrakcyjnym.

Oprócz możliwości tworzenia kolorowych obrazów, cyfrowy druk ceramiczny na szkle gwarantuje niezwykłą trwałość witraży, dzięki czemu wykonane dzieło sztuki nie ulegnie zniszczeniu na skutek długotrwałej ekspozycji na działanie powietrza, wilgoci i sił natury.

Chcesz wzbogacić swój budynek mieszkalny lub komercyjny o coś wyjątkowego? Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, jakie możliwości otwiera przed Tobą cyfrowy druk ceramiczny oraz oferowane wzory witraży.

Witraże

Szkło dekoracyjne do blatów

Dzięki technologii cyfrowego druku na szkle możesz tworzyć zapadające w pamięć osłony stołów

 

Szkło, a zwłaszcza szkło dekoracyjne wykonane za pomocą cyfrowego ceramicznego nadruku na szkle, idealnie sprawdza się jako materiał na blat stołu. Niezależnie od tego, czy chodzi o blat kuchenny, stół jadalny, stolik kawowy, okrągły szklany blat czy biurko, cyfrowy druk ceramiczny Dip-Tech pozwala na stworzenie praktycznego i wpadającego w oko blatu szklanego.

Możliwości projektowania są dosłownie nieograniczone! Cyfrowy druk na szkle pozwala uzyskać taki efekt, jaki sobie tylko wymarzysz, bez względu na to, czy myślisz o szkle jasnym, barwionym lub szronionym, czy też blacie o wyglądu marmuru lub drewna. Możesz również wybrać dowolny projekt graficzny lub fotorealistyczny obraz, taki jak kwiat, mapa, szachownica czy zdjęcie zabytku.

Technologia cyfrowego druku ceramicznego Dip-Tech umożliwia naniesienie grafiki na szkło wykonane zgodnie z określonymi przez Ciebie parametrami, takimi jak kształt, rozmiar, kolor, wykończenie krawędzi i grubość tafli. Wszystkie blaty wydrukowane przy użyciu technologii ceramicznych atramentów są trwałe i gładkie, bez względu na wybrany wariant.

Czy to w ciągu dnia, czy już po zmroku, blaty stołów wykonanych z kolorowego szkła będą lśnić, odbijając od siebie naturalne światło słoneczne lub światło lamp. Dzięki zastosowaniu technologii cyfrowego druku na szkle, Twój blat z pewnością będzie robić wielkie wrażenie.

Jeśli masz pomysł lub potrzebujesz inspiracji, pomożemy Ci w stworzeniu szklanego stolika swoich marzeń przy wykorzystaniu technologii cyfrowego druku ceramicznego Dip-Tech.

Szkło dekoracyjne do blatów

Kontrola nasłonecznienia

Zmniejsz uzysk słoneczny dzięki technologii cyfrowego druku ceramicznego na szkle

Za sprawą mody na rzecz tworzenia zrównoważonych przestrzeni, drukowane szklane panele jawią się jako doskonałe rozwiązanie do budynków komercyjnych, pozwalające kontrolować poziom nasłonecznienia w danym pomieszczeniu.

Drukowane szklane panele stworzone za pomocą technologii Dip-Tech są wytrzymałe, wydajne i w pełni funkcjonalne, przyczyniając się do zmniejszenia pozyskiwania ciepła słonecznego oraz promieniowania UV. Jednocześnie przepuszczają dużą ilość naturalnego światła, sprawiając, że przebywanie wewnątrz jest czystą przyjemnością.

Drukowanie na szkle to doskonały powód, by kontynuować budowę przy użyciu elementów szklanych. Druk kontrolujący nasłonecznienie przy wykorzystaniu technologii cyfrowego druku ceramicznego Dip-Tech może wyeliminować potrzebę stosowania urządzeń przeciwsłonecznych, zredukować koszty wynikające z użycia urządzeń klimatyzujących w lecie oraz koszty ogrzewania w okresie zimowym.

Drukowanie na szkle umożliwia również tworzenie zadrukowanych paneli kontrolujących nasłonecznienie o poziomie odbicia odpowiadającym wymaganiom Twojego budynku.

Druk w postaci linii i kropek wykonany na szkle dekoracyjnym za pomocą drukarki do szkła Dip-Tech może być wykonany według specyfikacji określającej poziom przyciemniania okna wymagany w danym miejscu. Jednocześnie szkło zachowuje atrakcyjny wygląd i może być dopasowane do dowolnego projektu.

Technologia cyfrowego druku na szkle sprawia, że szkło w Twoim budynku jest bardziej energooszczędne, ekonomiczne i łatwe w utrzymaniu.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach zastosowania zadrukowanych paneli kontrolujących nasłonecznienie dla lepszego budownictwa!

Kontrola nasłonecznienia

Projekty komercyjne

Uzyskaj przewagę w biznesie wykorzystując cyfrowy druk ceramiczny na szkle

 

Niezależnie od tego, czy chodzi o zewnętrzną architekturę budynku, czy projektowanie wnętrz, cyfrowa technologia Dip-Tech do drukowania szkła ceramicznego pomaga w tworzeniu ciekawych, eleganckich i wysoce opłacalnych rozwiązań dla biznesu.

Łącząc w sobie łatwość projektowania i praktyczność zastosowania, zastosowanie druku szklanego sprawia, że zwykłe projekty handlowe i biurowe wchodzą na zupełnie inny, wyższy poziom – są bardziej zróżnicowane i zyskują na wartości.

Za pomocą szkła dekoracyjnego możesz tworzyć wyjątkowe, trwałe przestrzenie i nowe funcjonalności dla nieruchomości komercyjnych, m.in. pełne elewacje budynku, zadaszenia, ściany wewnętrzne, poręcze schodowe i inne elementy budynku.

W przypadku elementów zewnętrznych możesz zaoferować klientom kontrolę nasłonecznienia, możliwość zmniejszenia uzysku ciepła i mniejszą ekspozycję na promieniowanie UV – wszystko przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego światła, odpowiadającego osobistym potrzebom.

W przypadku zastosowań wewnętrznych w budynkach komercyjnych druk na szkle można wykorzystać do tworzenia ścianki działowe, witryn z produktami, okien dachowych i wielu innych elementów.

Dzięki technologii cyfrowego druku na szkle możesz naprawdę puścić wodze fantazji podczas opracowywania projektów komercyjnych, tworząc takie projekty, które z jednej strony będą integrować się z otoczeniem, z drugiej -- zaproponują coś nowego i świeżego.

Niezależnie od tego, czy budujesz centrum handlowe, projektujesz nowy sklep, czy może cały kompleks mieszkaniowy, technologia cyfrowego druku ceramicznego Dip-Tech stanowi niewyczerpane źródło inspiracji i rozwiązań, które są efektywne, energooszczędne i przyjazne dla środowiska. Aby dowiedzieć się, jakie efekty możesz osiągnąć dzięki zastosowaniu drukarki do szkła Dip-Tech i skonsultować się w sprawie opracowywania komercyjnego projektu budowlanego, skontaktuj się z nami już teraz, a z chęcią Ci pomożemy!

Projekty komercyjne

Nasze obszary działania

Druk cyfrowy znajduje zastosowanie w architekturze, aranżacji wnętrz, przy wyposażeniu domów,
a także w przemyśle motoryzacyjnym, transporcie specjalnym i in.

 • Rynki architektoniczne

  Dzięki przezwyciężeniu tradycyjnych ograniczeń związanych z drukowaniem szkła architektonicznego i metodami dekoracji, Dip-Tech zainspirował tysiące architektów i projektantów wnętrz do odkrywania nowych ścieżek realizacji nowoczesnych i zrównoważonych projektów spełniających najwyższe standardy w zakresie trwałości, jakości i funkcjonalności. Tysiące wydrukowanych projektów Dip-Tech stanowią dzieła czołowych światowych architektów, których wyjątkowe rozwiązania zostały nagrodzone licznymi nagrodami.

   

  Architekci i konsultanci: Zespół wsparcia architektów Dip-Tech udostępnia narzędzia treningowe, sprzedażowe, a także wiedzę specjalistyczną. Ciągła współpraca Dip-Tech z tysiącami architektów na całym świecie sprawia, że jesteśmy na bieżąco z nowymi projektami i możemy dzielić się nimi z klientami.

  Narzędzia dla sukcesu

  Block1 Image

  INTERIORI

  Zainspiruj architektów i projektantów wnętrz projektami kolekcji INTERIORI

  INTERIORI

  Zainspiruj architektów i projektantów wnętrz projektami kolekcji INTERIORI

  INTERIORI to kolekcja projektów powierzchni szklanych stanowiąca połączenie światowych trendów w dziedzinie materiałów, dekoracji wnętrz i domów z najnowszymi rozwiązaniami w dziedzinie designu.

  Dowiedz się więcej
  Block2 Image

  Katalog wzorów

  Nieskończona liczba rozwiązań w dziedzinie drukowania na szkle

  Katalog wzorów

  Nieskończona liczba rozwiązań w dziedzinie drukowania na szkle

  Katalog wzorów Dip-Tech oferuje szeroką gamę wzorów, dających niemal nieskończone możliwości projektowania i łączenia różnych motywów zgodnych z najnowszymi trendami wzorniczymi, wnętrzarskimi i architektonicznymi.

  Dowiedz się więcej
  Block3 Image

  Dip-Energy

  Dip-Energy – Kalkulator wydajności szkła drukowanego

  Dip-Energy

  Dip-Energy – Kalkulator wydajności szkła drukowanego

  Dip-Energy to oprogramowanie, które umożliwia ocenę wydajności energetycznej, przy użyciu takich parametrów jak przyrost ciepła i współczynnik zaciemnienia. Wszystko to odbywa się przed wydrukowaniem pojedynczej szyby w celu zapewnienia, że wydruk spełnia założone parametry dotyczące energooszczędności.

  Dowiedz się więcej
  Block4 Image

  CMiX

  Określenie kolorów przed drukowaniem

  CMiX

  Określenie kolorów przed drukowaniem

  Dip-CMiX to nowy wzornik kolorów atramentów ceramicznych, podobny do wzorników RAL i Pantone. Książeczka z próbkami umożliwia precyzyjne ustalenie kolorów szkła z architektami i projektantami wnętrz.

  Dowiedz się więcej
  Skontaktuj się z nami
 • Rynki motoryzacyjne

  Nowe era w cyfrowym druku ceramicznym dla przemysłu motoryzacyjnego

  Miliony wydrukowanych przez Dip-Tech szyb samochodowych znajduje się w użyciu w szerokiej gamie pojazdów na całym świecie. Opierając się na tym sukcesie, Dip-Tech oferuje sprawdzone rozwiązanie cyfrowego druku ceramicznego dla branży motoryzacyjnej i producentów szkła specjalistycznego poszukujących wydajnych sposobów cyfrowego druku ceramicznych czarnych ramek, rastrów, logotypów i innych wzorów dla każdego rodzaju pojazdu.

  Segmenty

  Segment1 Image

  Szkło kuloodporne i zabezpieczające pojazdy

  Segment2 Image

  Przeszklenia i wnętrza jachtów

  Segment3 Image

  Pojazdy rekreacyjne (RV)

  Segment4 Image

  Pojazdy rolnicze, budowlane i specjalistyczne

  Segment5 Image

  Transport kolejowy, autobusowy i autokarowy

  Segment6 Image

  Wymiana szyb samochodowych

  Dowiedz się więcej Skontaktuj się z nami

Skuteczne rozwiązania dla cyfrowego nadruku na szkle

Dip-Tech jest pionierem i wiodącym dostawcą usługi cyfrowego druku ceramicznego na szkle. Dzięki najnowocześniejszym drukarkom i unikalnym, żywym i trwałym atramentom ceramicznym, Dip-Tech zapewnia najwyższą wydajność w zakresie drukowania i dostarczania jakościowych rozwiązań w zakresie architektury, projektowania wnętrz, szkła przemysłowego i samochodowego. Dip-Tech otwiera nowe możliwości przed producentami elementów szklanych, oferując im nie tylko drukarki i atramenty, ale również zaawansowane narzędzia, globalną logistykę i wsparcie w zakresie grafiki, marketingu i rozwiązań biznesowych.

 

 

Ferro Glass wchodzi w rynek druku cyfrowego dzięki Dip-Tech

 

Ferro jest wiodącym światowym dostawcą powłok funkcjonalnych i rozwiązań kolorystycznych. Dzięki specjalistycznej wiedzy z zakresu kolorystyki i szkła, inżynierii cząstek, opracowania formuł i technologii zastosowań powierzchniowych, jesteśmy w stanie dostarczać naszym klientom materiały spełniające najbardziej rygorystyczne wymagania w szerokim zakresie zastosowań.

Get in touch

Dip-Tech Headquarters

5 Atir Yeda St.,
Kfar-Saba, Israel


North America Headquarters

Smithfield, RI
United States

Service Hub

Europe
Barcelona, Spain


Sales and Service Hub

China
Shanghai, China

Chcesz o coś zapytać lub podzielić się swoją opinią? Skontaktuj się już teraz z Dip-Tech

Required
Please enter a valid email
Required
Invalid Input
Required

Thank you!

Your message has been sent, we will get back to you soon

 

 

 

 

What would you like to do next?

 See what's new on:

        Close and continue
x

Get in touch

Dip-Tech Headquarters

5 Atir Yeda St.,
Kfar-Saba, Israel


North America Headquarters

Smithfield, RI
United States

Service Hub

Europe
Barcelona, Spain


Sales and Service Hub

China
Shanghai, China

Chcesz o coś zapytać lub podzielić się swoją opinią? Skontaktuj się już teraz z Dip-Tech

Required
Please enter a valid email
Required
Invalid Input
Required